UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elblongi i tak łykają te obietnice i czekają na kolejne konsultacje, ankiety, powoływanie nowych pełnomocników, sztucznych stanowisk dla kolegów itd kiedy w całej Polsce ludzie protestują w sprawie ośrodków dla migrantów w Elblągu cisza, niech ich tu ich przyjedzie jak najwięcej, Elblongii tego pragną i już nie mogą się doczekać asymilacji z nimi