103
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Paranoja dopada Elbląg jak widzę.... Po pierwsze zapominacie że pedofilia to niestety problem całego świata. Po drugie obowiązkiem rodziców jest dbać o dzieci a obowiązkiem policji - weryfikować zgłoszenia. Lepiej dziesięć razy sprawdzić potencjalne zagrożenie niż dopuścić do tragedii. Policja ma sprawdzać takie sygnały o nie nazywać zgłoszenia "paniką" a Pan Komendant nie potrafi znaleźć sprawców wybicia szyb w Katedrze o robi raczej za komedianta niż komendanta. Wstyd dla munduru. Pan mości komediancie chcesz pilnować Elbląga czy robić za fircyka w zalotach ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.23)
Wiecie kto jest największym zagrożeniem dla Polaka na np emigracji? Nasz rodak!! Wy dyma swojego bez mrugnięcia okiem! Okradnie swojego, pomoże wam w taki sposób że będziecie w plecy a on z was czerpał korzyści. Za miedzą każdy pomoże ale od rodaka jak naj dalej. I to każdy Wam powie kto tam jest lub był.
Smutna prawda (2025.04.23)

info

8  
  6
A czy mamusia która robi fotki z ukrycia i rozpowszechnia przedstawiając osobę, osoby w złym świetle jest świadoma że to ona zaraz może mieć problem z prawem? Od takich spraw jest policja i tam trzeba było dzwonić czując zagrożenie a nie upubliczniać wizerunek na forach.
Chwila (2025.04.23)

info

9  
  4
Jestem przerażona tym miastem i poziomem nienawiści oraz głoszonymi przy okazji tego zdarzenia hasłami i nawoływaniami do agresji wobec osób o innym kolorze skóry. Ludzie opamiętajcie się. W dodatku zaraz po Wielkanocy. To Policja jest od wymierzania sprawiedliwości.
(2025.04.23)

info

7  
  6
A po co miał składać. Jego reakcja była prawidłowa. A ty musisz być mocno naiwny że łykasz byle tłumaczenia.... nie moja ręka, ... ha ha
(2025.04.23)
@MieszkaniecEG - Pokaż mi chociaż jeden plac zabaw w Bangladeszu. Tam miasta są tak przepełnione, żeby mieć samochód to trzeba mieć pozwolenie od państwa a co dopiero plac zabaw. O czym ty mówisz.
@tigergonzo (2025.04.23)
@aborygen_stont - Nawrocki uspokój się
(2025.04.23)
Wystarczyło podejść i zwrócić uwagę że to jest płać zabaw dla dzieci a nie dorosłych. A jak będą robić fotki lub zaczepiać to wezwie się policję. Robienie komuś zdjęć, upublicznianie na forach przedstawiając w złym świetle też jest karalne. Od rozwiązywania takich spraw jest policja oraz sądy. Piszą jasno, policja odnalazła osoby sprawdziła i nie złamali prawa. na policje również swój jad wylewacie gdy nie po waszej myśli, ale oni muszą trzymać się prawa. Coś wam się w głowach pomieszało.
Ech ludziska (2025.04.23)

info

4  
  3
@kij - A za to KO wdraża pakt migracyjny. Naściągać chce jeszcze więcej i to dobre jest?
Prawda (2025.04.23)
Po pierwsze to redakcja sama rozdmuchała sprawę, pisząc niedorzeczny, bagatelizujący komentarz w sprawie słusznego i zapobiegawczego postu na FB.
(2025.04.23)

info

7  
  5