A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Paranoja dopada Elbląg jak widzę.... Po pierwsze zapominacie że pedofilia to niestety problem całego świata. Po drugie obowiązkiem rodziców jest dbać o dzieci a obowiązkiem policji - weryfikować zgłoszenia. Lepiej dziesięć razy sprawdzić potencjalne zagrożenie niż dopuścić do tragedii. Policja ma sprawdzać takie sygnały o nie nazywać zgłoszenia "paniką" a Pan Komendant nie potrafi znaleźć sprawców wybicia szyb w Katedrze o robi raczej za komedianta niż komendanta. Wstyd dla munduru. Pan mości komediancie chcesz pilnować Elbląga czy robić za fircyka w zalotach ?
Wiecie kto jest największym zagrożeniem dla Polaka na np emigracji? Nasz rodak!! Wy dyma swojego bez mrugnięcia okiem! Okradnie swojego, pomoże wam w taki sposób że będziecie w plecy a on z was czerpał korzyści. Za miedzą każdy pomoże ale od rodaka jak naj dalej. I to każdy Wam powie kto tam jest lub był.
A czy mamusia która robi fotki z ukrycia i rozpowszechnia przedstawiając osobę, osoby w złym świetle jest świadoma że to ona zaraz może mieć problem z prawem? Od takich spraw jest policja i tam trzeba było dzwonić czując zagrożenie a nie upubliczniać wizerunek na forach.
Jestem przerażona tym miastem i poziomem nienawiści oraz głoszonymi przy okazji tego zdarzenia hasłami i nawoływaniami do agresji wobec osób o innym kolorze skóry. Ludzie opamiętajcie się. W dodatku zaraz po Wielkanocy. To Policja jest od wymierzania sprawiedliwości.
A po co miał składać. Jego reakcja była prawidłowa. A ty musisz być mocno naiwny że łykasz byle tłumaczenia.... nie moja ręka, ... ha ha
@MieszkaniecEG - Pokaż mi chociaż jeden plac zabaw w Bangladeszu. Tam miasta są tak przepełnione, żeby mieć samochód to trzeba mieć pozwolenie od państwa a co dopiero plac zabaw. O czym ty mówisz.
@aborygen_stont - Nawrocki uspokój się
Wystarczyło podejść i zwrócić uwagę że to jest płać zabaw dla dzieci a nie dorosłych. A jak będą robić fotki lub zaczepiać to wezwie się policję. Robienie komuś zdjęć, upublicznianie na forach przedstawiając w złym świetle też jest karalne. Od rozwiązywania takich spraw jest policja oraz sądy. Piszą jasno, policja odnalazła osoby sprawdziła i nie złamali prawa. na policje również swój jad wylewacie gdy nie po waszej myśli, ale oni muszą trzymać się prawa. Coś wam się w głowach pomieszało.
@kij - A za to KO wdraża pakt migracyjny. Naściągać chce jeszcze więcej i to dobre jest?
Po pierwsze to redakcja sama rozdmuchała sprawę, pisząc niedorzeczny, bagatelizujący komentarz w sprawie słusznego i zapobiegawczego postu na FB.