UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem przerażona tym miastem i poziomem nienawiści oraz głoszonymi przy okazji tego zdarzenia hasłami i nawoływaniami do agresji wobec osób o innym kolorze skóry. Ludzie opamiętajcie się. W dodatku zaraz po Wielkanocy. To Policja jest od wymierzania sprawiedliwości.


Anuluj