103
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co za ciemnogród. Niedługo robienie zdjęć gdziekolwiek i czemukolwiek będzie podejrzane. Ludziom już odbija po całości.
Kkkkk1 (2025.04.22)

info

13  
  9
Najpierw nauczyli społeczeństwo donosicielstwa, POROBILI PSEUDO MAPY ZAGROŻEŃ CZY SKRZYNKI E-MAIL NA KTÓRE chcą aby wysyłać filmy a teraz dostają obuchem po łbie. Bardzo dobrze.
(2025.04.22)

info

4  
  3
Czyli mieszkają w Elblągu od 2 lat i dopiero odkryli parki i place zabaw?
(2025.04.22)

info

12  
  7
@Humanumest - I 2 lata siedzą i dopiero teraz wysulaja zdjecia płacy zabaw rodzinie?. Najpierw siedzieli w parku Modrzewie, jak przyjechała policja, poszli na Dolinke? To jakie zarty.
(2025.04.22)
Nie wiem co jest gorsze mieć ciemną skórę czy być ciemniakiem.
Liberał (2025.04.22)

info

5  
  0
Uważam, że kobieta wykazała się bardzo dużą uważnością na sytuację, której była świadkiem i dobrze postąpiła powiadamiając odpowiednie służby. W żadnym razie nie nazwałabym tego „ wywoływaniem paniki”, tylko odpowiedzialną obywatelską postawą. Również tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji.
Elblążanka (2025.04.22)

info

10  
  4
,, Choć źródło ksenofobii w przypadku każdego człowieka może być inne, zwykle głównym podłożem jej rozwoju jest lęk przed innością, brak zaufania do obcych lub doświadczenie traumatyczne. Leczenie ksenofobii polega przede wszystkim na psychoterapii, ,
(2025.04.22)

info

2  
  1
Póki co to ty stwarzasz dezinformację. Oskarżonym jest się o coś dopiero jak akt oskarżenia zostaje skierowany do sądu.
(2025.04.22)
@kij - zacznij myśleć to za pis do Polski przybyły miliony obywateli Ukrainy, czy pis się pytał obywateli aby ich wpuścić?
(2025.04.23)
Nie trzeba żadnego zezwolenia. nie opowiadaj bzdur.
(2025.04.23)