A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co za ciemnogród. Niedługo robienie zdjęć gdziekolwiek i czemukolwiek będzie podejrzane. Ludziom już odbija po całości.
Najpierw nauczyli społeczeństwo donosicielstwa, POROBILI PSEUDO MAPY ZAGROŻEŃ CZY SKRZYNKI E-MAIL NA KTÓRE chcą aby wysyłać filmy a teraz dostają obuchem po łbie. Bardzo dobrze.
Czyli mieszkają w Elblągu od 2 lat i dopiero odkryli parki i place zabaw?
@Humanumest - I 2 lata siedzą i dopiero teraz wysulaja zdjecia płacy zabaw rodzinie?. Najpierw siedzieli w parku Modrzewie, jak przyjechała policja, poszli na Dolinke? To jakie zarty.
Nie wiem co jest gorsze mieć ciemną skórę czy być ciemniakiem.
Uważam, że kobieta wykazała się bardzo dużą uważnością na sytuację, której była świadkiem i dobrze postąpiła powiadamiając odpowiednie służby. W żadnym razie nie nazwałabym tego „ wywoływaniem paniki”, tylko odpowiedzialną obywatelską postawą. Również tak samo bym zareagowała w podobnej sytuacji.
,, Choć źródło ksenofobii w przypadku każdego człowieka może być inne, zwykle głównym podłożem jej rozwoju jest lęk przed innością, brak zaufania do obcych lub doświadczenie traumatyczne. Leczenie ksenofobii polega przede wszystkim na psychoterapii, ,
Póki co to ty stwarzasz dezinformację. Oskarżonym jest się o coś dopiero jak akt oskarżenia zostaje skierowany do sądu.
@kij - zacznij myśleć to za pis do Polski przybyły miliony obywateli Ukrainy, czy pis się pytał obywateli aby ich wpuścić?
Nie trzeba żadnego zezwolenia. nie opowiadaj bzdur.