A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wyobrażacie sobie że np. teraz tych dwòch sklada zawiadomienie o zniesławienie, upublicznienie ich wizerunku, przedstawienie w złym swietle i sprawe wygrywają. Argumentujac że czuja sie zaszczuci, wytykani, spać nie mogą, boją sie wyjść z domu i np żadają odszkodowania np po 50 tys zł, i bez wiekszego trudu dostaną. Pomyslcie czasem zanim zabawicie sie w samo sądy, bo od karania sa sady a scigania policja.
@KarolinaJuliaJ - nakręcasz tylko fale nie potrzebnej nienawiści
Ale brednie... a już stwierdzenie, że obcokrajowcy nie popełniają przestępstw w Elblągu... buhaaa Cóż za bezpieczne miasto..
To dopiero początek, a co dalej ?
Tu wiadomo... pierwsze podrygi, więc jest sztuczna, bezsensowna panika... dopiero za parę lat będzie tu jak w Niemczech czy Szwecji, spokojnie; )... aha - nie zapomnijcie głosować na rafałka Bążura; ) - to na pewno przyspieszy te "zmiany", skoro tak bardzo wam spieszno do gonienia "Zachodniej Europy"; )
A wy się weźcie do roboty bo przyjeżdżacie na miejsce jak zwykle po czasie
Wczorajsze wzmożone patrole policji w parkach również incognito co miały na celu?
a ja proponuje aby policj poprostu usunela post na fb i nie bedzie tematu, a nie kazała ogrniczyc ludziom hejt jak ludzie kochaja hejtowac i robic gównoburze
@MariuszLewandowski-Fc - Skąd masz te dane że wyznawcy innych religii też molestują dzieci. Ja nigdy nie słyszałem żeby Dalajlama czy inny Imam albo Pop brał udział w tuszowanie pedofilii. Takie tradycje mają wyłącznie katolicy
RzontDT spro. wadzaAzj. atów zNiem. iec, a rzontMorawy spro. wadzałAzj. atów zUkr. ainy. Ot i całaRóżnica