UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy mamusia która robi fotki z ukrycia i rozpowszechnia przedstawiając osobę, osoby w złym świetle jest świadoma że to ona zaraz może mieć problem z prawem? Od takich spraw jest policja i tam trzeba było dzwonić czując zagrożenie a nie upubliczniać wizerunek na forach.

Chwila