UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem przerażona tym miastem i poziomem nienawiści oraz głoszonymi przy okazji tego zdarzenia hasłami i nawoływaniami do agresji wobec osób o innym kolorze skóry. Ludzie opamiętajcie się. W dodatku zaraz po Wielkanocy. To Policja jest od wymierzania sprawiedliwości.