UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiecie kto jest największym zagrożeniem dla Polaka na np emigracji? Nasz rodak!! Wy dyma swojego bez mrugnięcia okiem! Okradnie swojego, pomoże wam w taki sposób że będziecie w plecy a on z was czerpał korzyści. Za miedzą każdy pomoże ale od rodaka jak naj dalej. I to każdy Wam powie kto tam jest lub był.
Smutna prawda