UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiecie kto jest największym zagrożeniem dla Polaka na np emigracji? Nasz rodak!! Wy dyma swojego bez mrugnięcia okiem! Okradnie swojego, pomoże wam w taki sposób że będziecie w plecy a on z was czerpał korzyści. Za miedzą każdy pomoże ale od rodaka jak naj dalej. I to każdy Wam powie kto tam jest lub był.

Smutna prawda