UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczyło podejść i zwrócić uwagę że to jest płać zabaw dla dzieci a nie dorosłych. A jak będą robić fotki lub zaczepiać to wezwie się policję. Robienie komuś zdjęć, upublicznianie na forach przedstawiając w złym świetle też jest karalne. Od rozwiązywania takich spraw jest policja oraz sądy. Piszą jasno, policja odnalazła osoby sprawdziła i nie złamali prawa. na policje również swój jad wylewacie gdy nie po waszej myśli, ale oni muszą trzymać się prawa. Coś wam się w głowach pomieszało.
Ech ludziska