UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za PiS u było taniej, bogato ludzie mięli nadzieję i pracę. Wybraliscie partaczy i cwaniaków to kraj leci w dół a my z nim. Czy to głupota czy.....

LoloManolo

Anuluj