UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za PiS u było taniej, bogato ludzie mięli nadzieję i pracę. Wybraliscie partaczy i cwaniaków to kraj leci w dół a my z nim. Czy to głupota czy.....
LoloManolo
Za PiS u było taniej, bogato ludzie mięli nadzieję i pracę. Wybraliscie partaczy i cwaniaków to kraj leci w dół a my z nim. Czy to głupota czy.....
LoloManolo