UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma pracy ?! Pracodawcy narzekają że nie ma pracowników i nie ma bo znam to z autopsji. a ty tu pie.... że nie ma pracy !!!!! Chcesz mieć pracę leżącą i jeszcze kupę kasy zarabiać ?!!!!! Tylko NIERÓB nie może znależdz pracy.


Anuluj