Wybrany wątek opinii

przecież princepolo mówił że planeta płonie, no to macie! Od elblaga zaczyna się apokalipsa koalicji 13 grudnia fur deutschland; -D
(2025.04.16)
Zmieñ płytę bo ta już zbrzydła. Poza tym to koalicja 15 pażdziernika bo chyba nie wiesz. Ciemnota!
Emel (2025.04.16)
Powrót do komentarzy