A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@nie lubię kaczek - A co mówią płaszczak i nowogrodzki? Mówią to takie określenie w ich przypadku trochę na wyrost. Ale oni wiedzą jaki mają elektorat.
@LoloManolo - "Za PiS u było taniej, bogato ludzie mięli nadzieję i pracę" - powinno być: Za PiS u, cwaniakom było taniej, bogato. Znajomi pisowscy ludzie mięli nadzieję i pracę nawet za ogromne pieniądze - a Polacy na to zasuwali.
Gwarantuję, że to był samozapłon.
Lewacy mogą pisać nie na temat i ubliżać innym bo im pozwala moderator, tak niby bezstronny.
U Stanowskiego Nawrockim dosłownie pozamiatał Przypała.