UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przez eko-oszołomów mamy teraz epidemię kleszczy. W latach 90 powszechnie wypalano trawy i pamiętam jak często u babci na wsi bawiłem się w lesie w krótkich spodenkach i nigdy kleszcza nie miałem wbitego.

bbv

Anuluj