UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idiotów - piromanów ci u nas dostatek. Do tego obserwuje się ich coroczny wysyp w coraz większym stopniu.
RomanR
Idiotów - piromanów ci u nas dostatek. Do tego obserwuje się ich coroczny wysyp w coraz większym stopniu.
RomanR