UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a już miałem zrezygnować z pójścia na wybory, ale po takich grafikach odżałuję i oddam swój głos by takiem jak ty utrzeć nosa
a już miałem zrezygnować z pójścia na wybory, ale po takich grafikach odżałuję i oddam swój głos by takiem jak ty utrzeć nosa