Wybrany wątek opinii

idiotów w tym kraju dostatek.
(2025.04.15)
Nie dość, że srają w swoje gniazda, to jeszcze podpalają je żurawiom, wiejska ciemnata dalej robi swoje I bezkarnie się śmieje- smutny to kraj gdzie ciemniak w biały dzień robi co chce!
W.l (2025.04.16)
Powrót do komentarzy