UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komu potrzebne te wypalanie traw? Mieszkańcom? Czy raczej to robota rolników? Tych, którzy tak dzielnie blokowali nam miasto z powodu zielonego ładu, który podpisał poprzedni rząd, na który głosowali? Tych rolników, którzy tak głośno krzyczeli, że bez nich to zdechniemy z głodu? To ci sami, którzy po wiejskich drogach gnają swoimi niezarejestrowanymi A6,B5 z promilami w wydychanym, bo to przecież wspaniała zabawa? Czy to oni teraz skazują na śmierć w płomieniach zwierzęta przebywające na polach bez szansy na ucieczkę? Tak szybko na palcach, to 4 pożary traw jednego wieczoru w różnych miejscach wokół Elbląga. Czy wasze mózgi są kształtowane cepem??!!! Bo wszystko na to wskazuje!
KapitanSzyderca