UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komu potrzebne te wypalanie traw? Mieszkańcom? Czy raczej to robota rolników? Tych, którzy tak dzielnie blokowali nam miasto z powodu zielonego ładu, który podpisał poprzedni rząd, na który głosowali? Tych rolników, którzy tak głośno krzyczeli, że bez nich to zdechniemy z głodu? To ci sami, którzy po wiejskich drogach gnają swoimi niezarejestrowanymi A6,B5 z promilami w wydychanym, bo to przecież wspaniała zabawa? Czy to oni teraz skazują na śmierć w płomieniach zwierzęta przebywające na polach bez szansy na ucieczkę? Tak szybko na palcach, to 4 pożary traw jednego wieczoru w różnych miejscach wokół Elbląga. Czy wasze mózgi są kształtowane cepem??!!! Bo wszystko na to wskazuje!
KapitanSzyderca