55
15.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chcący mają pracę wiesz pisowcu, za PIS pracy nie mieli
(2025.04.15)
TV zarublika Ci wyłączyli, a taka ładna amerkancka była, oj szkoda
(2025.04.15)
Oj. Ale błyskotliwy komentarz. I to nawet inkognito.
Maniekel (2025.04.15)
Tam są gniazda lęgowe żurawi, orłów. Mam nadzieję że złapią podpalacza.
Marek.ooo (2025.04.15)

info

17  
  2
Dzięki Republice dowiesz się tego czego nie pokażą w TVP w likwidacji oraz TVN-azi. Ktoś kiedyś mówił "po to są te wybory aby nikt nie zadawał trudnych pytań " -Czaczkowski vel Czajka
Ryszard123 (2025.04.15)
Ale żeby rosła taka jak trzeba na handel trzeba starą spalić, życie...
Soter (2025.04.15)
z drugiej strony Elbląga w Bielniku pierwszym też się trawy lub trzciny palą
okoniowaty (2025.04.15)

info

3  
  1
Jak zapowiadał czaskowski z PO -planeta płonie!
nie lubię kaczek (2025.04.15)
idiota
(2025.04.15)
idiotów w tym kraju dostatek.
(2025.04.15)