A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chcący mają pracę wiesz pisowcu, za PIS pracy nie mieli
TV zarublika Ci wyłączyli, a taka ładna amerkancka była, oj szkoda
Oj. Ale błyskotliwy komentarz. I to nawet inkognito.
Tam są gniazda lęgowe żurawi, orłów. Mam nadzieję że złapią podpalacza.
Dzięki Republice dowiesz się tego czego nie pokażą w TVP w likwidacji oraz TVN-azi. Ktoś kiedyś mówił "po to są te wybory aby nikt nie zadawał trudnych pytań " -Czaczkowski vel Czajka
Ale żeby rosła taka jak trzeba na handel trzeba starą spalić, życie...
z drugiej strony Elbląga w Bielniku pierwszym też się trawy lub trzciny palą
Jak zapowiadał czaskowski z PO -planeta płonie!
idiota
idiotów w tym kraju dostatek.