UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cieszę się że będzie ten basen ze ludzie będą mogli z tego korzystać ale nie oszukujmy się robią aktualnie małe niecki pozalewane betonem wokoło wielkość tych niecek jest na standardy ostródy czy Morąga jak sie zaczna zjeżdżać ludzie z Trójmiasta i wojewodztwa Warmińsko-mazurskiego to o 6 rano bedzie trzeba rezerwowac miejsce wyrzucone pieniądze w błoto i zobaczycie ludzie to po pierwszym sezonie

Miasto wymarłych