Wybrany wątek opinii

A kiedy ruszą procesy skazujące prezydentów, urzędników odpowiedzialnych za doprowadzenie tego największego basenu w Europie do ruiny? Czy wróciła już tą praworządność? Jeśli tak to wyroki powinny zapaść jak najszybciej. Oni nadal chodzą na wolność a część piastuje urzędy. Trzeba wreszcie ten temat rozliczyć.
gdzie ta normalność? (2025.04.12)
@gdzie ta normalność? - Pisz pozew jełopie
(2025.04.12)
Powrót do komentarzy