UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@SW. - Elbląg to piękne kameralnej miasto inne ale nie gorsze od Szczęścia kocham oba miasta ponieważ tak się składa że w iernym i drugimi mieszkam parę miesięcy w roku..

LoloManolo

Anuluj