UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@SW. - Elbląg to piękne kameralnej miasto inne ale nie gorsze od Szczęścia kocham oba miasta ponieważ tak się składa że w iernym i drugimi mieszkam parę miesięcy w roku..
LoloManolo
@SW. - Elbląg to piękne kameralnej miasto inne ale nie gorsze od Szczęścia kocham oba miasta ponieważ tak się składa że w iernym i drugimi mieszkam parę miesięcy w roku..
LoloManolo