UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kiedy ruszą procesy skazujące prezydentów, urzędników odpowiedzialnych za doprowadzenie tego największego basenu w Europie do ruiny? Czy wróciła już tą praworządność? Jeśli tak to wyroki powinny zapaść jak najszybciej. Oni nadal chodzą na wolność a część piastuje urzędy. Trzeba wreszcie ten temat rozliczyć.

gdzie ta normalność?