UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy ruszą procesy skazujące prezydentów, urzędników odpowiedzialnych za doprowadzenie tego największego basenu w Europie do ruiny? Czy wróciła już tą praworządność? Jeśli tak to wyroki powinny zapaść jak najszybciej. Oni nadal chodzą na wolność a część piastuje urzędy. Trzeba wreszcie ten temat rozliczyć.

gdzie ta normalność?

Anuluj