UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypominam 100 mln na port mogło być i zarobek od dwóch lat. Ale to były obrzydliwe pieniądze. Dziwni ludzie w tym Elblągu rządzą

baba zy radomnia

Anuluj