UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypominam 100 mln na port mogło być i zarobek od dwóch lat. Ale to były obrzydliwe pieniądze. Dziwni ludzie w tym Elblągu rządzą
baba zy radomnia
Przypominam 100 mln na port mogło być i zarobek od dwóch lat. Ale to były obrzydliwe pieniądze. Dziwni ludzie w tym Elblągu rządzą
baba zy radomnia