UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem jakiś czas temu w Szczecinie i miałem okazję spędzić dzień na Arkonce. Piękna sprawa. Kultura, muzyczka i zielona trawka. Ochrona dba o porządek, czysto i przyjemnie. Oby i u nas tak było to będzie naprawdę fajnie :)

Zorientowany

Anuluj