UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem jakiś czas temu w Szczecinie i miałem okazję spędzić dzień na Arkonce. Piękna sprawa. Kultura, muzyczka i zielona trawka. Ochrona dba o porządek, czysto i przyjemnie. Oby i u nas tak było to będzie naprawdę fajnie :)
Zorientowany