Wybrany wątek opinii
wydac 90 mln na cos co bedzie czynne 3 m-ce w roku, nie generowac zysku to tylko moga elblaskie wladze. czy jest jakis biznes plan, czy jest jakis projekt tej inwestycji bo z tej informacji wynika, ze nie wiadomo co buduja.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
jak nie będzie generować zysku? każdy będzie płacił i to słono w Szczecinie 24zł znając Elblag będzie drożej tak ze nie bójcie się wszyscy się zmieszczą choć to bajora bo mało kogo będzie na to stać zapłacić w granicach 100 za te pieniądze kupi każdy paliwo i pojedzie nad morze
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Jedź. Jak wyjedziesz to będzie cisza i spokój wreszcie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0