UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Byłem jakiś czas temu w Szczecinie i miałem okazję spędzić dzień na Arkonce. Piękna sprawa. Kultura, muzyczka i zielona trawka. Ochrona dba o porządek, czysto i przyjemnie. Oby i u nas tak było to będzie naprawdę fajnie :)

Zorientowany