UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli żaden miejski autobus" 13 i 19 " tam nie dojedzie ( spec na G. z ZKM zapeenevowie, że " nie ma takiej potrzeby i nie mamy pieniędzy by zmienić trasy autobusów " ), to marnie widzę ta atrakcję.
Ciastek
Jeśli żaden miejski autobus" 13 i 19 " tam nie dojedzie ( spec na G. z ZKM zapeenevowie, że " nie ma takiej potrzeby i nie mamy pieniędzy by zmienić trasy autobusów " ), to marnie widzę ta atrakcję.
Ciastek