A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prawie cały Elbląg to patologia.
Tak zepsuć dawny basen to potrafią tylko w Elblągu.
Czyli ty też łapiesz się do patologii
wszystkie wypowiedzi na temat imigrantów blokują tak jak na zachodzie będą ukrywać ich złe czyny
@Matteoo777 - Jakie nasze ? Jeśli myślisz, że jestem z pisu to się grubo mylisz, PO prostu KO robi z siebie cyrkowców
wydac 90 mln na cos co bedzie czynne 3 m-ce w roku, nie generowac zysku to tylko moga elblaskie wladze. czy jest jakis biznes plan, czy jest jakis projekt tej inwestycji bo z tej informacji wynika, ze nie wiadomo co buduja.
hahaaaa za wejście 24 zł to jak pójdziesz z rodziną to zapłacisz 100 na 6wejść 216zł no tak w Elblagu sami bogacze mieszkają bedziecie się kapać ale we własnym pocie nie żescie zapewne wielcy zwolennicy myśleli że będzie za darmo
jak nie będzie generować zysku? każdy będzie płacił i to słono w Szczecinie 24zł znając Elblag będzie drożej tak ze nie bójcie się wszyscy się zmieszczą choć to bajora bo mało kogo będzie na to stać zapłacić w granicach 100 za te pieniądze kupi każdy paliwo i pojedzie nad morze
pewnie że nie ici i drugi jedna banda złodziei do jednego wora bym ich wsadził
@krąpie na pompie - co będzie wlewane po otwarciu woda z krytej pływalni jak będą wymieniać