48
11.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawie cały Elbląg to patologia.
(2025.04.11)
Tak zepsuć dawny basen to potrafią tylko w Elblągu.
Zepsuta władza (2025.04.11)

info

32  
  8
Czyli ty też łapiesz się do patologii
(2025.04.11)
wszystkie wypowiedzi na temat imigrantów blokują tak jak na zachodzie będą ukrywać ich złe czyny
(2025.04.11)

info

14  
  3
@Matteoo777 - Jakie nasze ? Jeśli myślisz, że jestem z pisu to się grubo mylisz, PO prostu KO robi z siebie cyrkowców
(2025.04.11)
wydac 90 mln na cos co bedzie czynne 3 m-ce w roku, nie generowac zysku to tylko moga elblaskie wladze. czy jest jakis biznes plan, czy jest jakis projekt tej inwestycji bo z tej informacji wynika, ze nie wiadomo co buduja.
(2025.04.11)
hahaaaa za wejście 24 zł to jak pójdziesz z rodziną to zapłacisz 100 na 6wejść 216zł no tak w Elblagu sami bogacze mieszkają bedziecie się kapać ale we własnym pocie nie żescie zapewne wielcy zwolennicy myśleli że będzie za darmo
(2025.04.11)

info

6  
  5
jak nie będzie generować zysku? każdy będzie płacił i to słono w Szczecinie 24zł znając Elblag będzie drożej tak ze nie bójcie się wszyscy się zmieszczą choć to bajora bo mało kogo będzie na to stać zapłacić w granicach 100 za te pieniądze kupi każdy paliwo i pojedzie nad morze
(2025.04.11)
pewnie że nie ici i drugi jedna banda złodziei do jednego wora bym ich wsadził
(2025.04.11)
@krąpie na pompie - co będzie wlewane po otwarciu woda z krytej pływalni jak będą wymieniać
Grażyna12 (2025.04.11)