A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wystawca kwitów - To wszystko prawda, ale warto pamiętać, że elblaska inicjatywa wpisywała się w wiele podobnych przedsięwzięć artystycznych realizowanych w kraju. Mówi o tym monografia Bernaderry Stano "Artysta w fabryce". Warto się zapoznać
Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.
pewnie w latach 60 gdy niczego po wojnie nie było takie formy kogoś cieszyły i w imię słusznie minionych czasów partyjnego betonu pzpr wszyscy się tym egzaltowali ale od lat na siłę chyba w mediach narzucają niektórzy swój punkt widzenia na ten zbędny dla nowego pokolenia złom miejski. nikogo to nie interesuje. mamy telefony.
@Adam J. - A ty i tobie podobni pilnujcie swojej pracy, jeśli w ogóle pracujecie.
Zniszczenie to zniszczenie. Jaka to to roznica jak?
źałosne.....
Reedycja katalogu z I Biennale Form Przestrzennych w Elblągu musi zostać wykonana umiejętnie i z pomysłem. Jeśli w formie ma nawiązywać do tego wydania z 1965 r, należy uwzględnić, że wiele form zmieniło miejsce, innym zmieniło się otoczenie. Czym wypełnić miejsca po fotografiach nieistniejącego już Zamechu? Katalog w czerwonych okładkach wydany na 50.rocznicę to niestety nieporozumienie. Ciężkie tomisko, nieprzyjazne w kontakcie. Informacja, że nowy katalog na 60.rocznicę będzie miał nakład 200 szt. to smutna zapowiedź jakby porażki. A przecież można zrobić subskrypcję. Zachęcam autorów do większego polotu i pomysłowości
dokladnie
och galeria dostała teraz tyle dofinansowania z różnych budzetów ło hoho to chyba mają z czego wydawca a jak nie to im miasto da przeciez to miejska firma