19
21.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wystawca kwitów - To wszystko prawda, ale warto pamiętać, że elblaska inicjatywa wpisywała się w wiele podobnych przedsięwzięć artystycznych realizowanych w kraju. Mówi o tym monografia Bernaderry Stano "Artysta w fabryce". Warto się zapoznać
(2025.03.21)
Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.
Adam J. (2025.03.21)
pewnie w latach 60 gdy niczego po wojnie nie było takie formy kogoś cieszyły i w imię słusznie minionych czasów partyjnego betonu pzpr wszyscy się tym egzaltowali ale od lat na siłę chyba w mediach narzucają niektórzy swój punkt widzenia na ten zbędny dla nowego pokolenia złom miejski. nikogo to nie interesuje. mamy telefony.
(2025.03.21)

info

1  
  5
@Adam J. - A ty i tobie podobni pilnujcie swojej pracy, jeśli w ogóle pracujecie.
(2025.03.21)
Zniszczenie to zniszczenie. Jaka to to roznica jak?
(2025.03.21)
źałosne.....
nie...VPN (2025.03.21)

info

0  
  3
Reedycja katalogu z I Biennale Form Przestrzennych w Elblągu musi zostać wykonana umiejętnie i z pomysłem. Jeśli w formie ma nawiązywać do tego wydania z 1965 r, należy uwzględnić, że wiele form zmieniło miejsce, innym zmieniło się otoczenie. Czym wypełnić miejsca po fotografiach nieistniejącego już Zamechu? Katalog w czerwonych okładkach wydany na 50.rocznicę to niestety nieporozumienie. Ciężkie tomisko, nieprzyjazne w kontakcie. Informacja, że nowy katalog na 60.rocznicę będzie miał nakład 200 szt. to smutna zapowiedź jakby porażki. A przecież można zrobić subskrypcję. Zachęcam autorów do większego polotu i pomysłowości
(2025.03.22)

info

3  
  0
dokladnie
(2025.03.22)
och galeria dostała teraz tyle dofinansowania z różnych budzetów ło hoho to chyba mają z czego wydawca a jak nie to im miasto da przeciez to miejska firma
(2025.03.22)

info

0  
  0