UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wystawca kwitów - To wszystko prawda, ale warto pamiętać, że elblaska inicjatywa wpisywała się w wiele podobnych przedsięwzięć artystycznych realizowanych w kraju. Mówi o tym monografia Bernaderry Stano "Artysta w fabryce". Warto się zapoznać


Anuluj