UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Reedycja katalogu z I Biennale Form Przestrzennych w Elblągu musi zostać wykonana umiejętnie i z pomysłem. Jeśli w formie ma nawiązywać do tego wydania z 1965 r, należy uwzględnić, że wiele form zmieniło miejsce, innym zmieniło się otoczenie. Czym wypełnić miejsca po fotografiach nieistniejącego już Zamechu? Katalog w czerwonych okładkach wydany na 50.rocznicę to niestety nieporozumienie. Ciężkie tomisko, nieprzyjazne w kontakcie. Informacja, że nowy katalog na 60.rocznicę będzie miał nakład 200 szt. to smutna zapowiedź jakby porażki. A przecież można zrobić subskrypcję. Zachęcam autorów do większego polotu i pomysłowości