UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

pewnie w latach 60 gdy niczego po wojnie nie było takie formy kogoś cieszyły i w imię słusznie minionych czasów partyjnego betonu pzpr wszyscy się tym egzaltowali ale od lat na siłę chyba w mediach narzucają niektórzy swój punkt widzenia na ten zbędny dla nowego pokolenia złom miejski. nikogo to nie interesuje. mamy telefony.