Wybrany wątek opinii

Wiele z tych form przepadło. Pamiętam stojącą przez wiele lat jedną z form ustawionych na G. Chrobrego. Doskonale widoczną ze znacznej odległości, lubiłem zerkać na nią z Gęsiej Góry.
(2025.03.21)
Ta forma autorstwa Henryka Morela miała - zgodnie z zamysłem artysty - ulec destrukcji i tak się stało. Czyli zgodnie z planem
(2025.03.21)
Rzeżba H. Morela pt. Zniszczenie, została pozbawiona większości elementów przez złodziei którzy odcieli je palnikiem w 2000 roku. Wątpie czy taki był zamysł artysty.
(2025.03.21)
Zniszczenie to zniszczenie. Jaka to to roznica jak?
(2025.03.21)
Powrót do komentarzy