UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.
Adam J.
Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.
Adam J.