UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.

Adam J.

Anuluj