UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pewnie w latach 60 gdy niczego po wojnie nie było takie formy kogoś cieszyły i w imię słusznie minionych czasów partyjnego betonu pzpr wszyscy się tym egzaltowali ale od lat na siłę chyba w mediach narzucają niektórzy swój punkt widzenia na ten zbędny dla nowego pokolenia złom miejski. nikogo to nie interesuje. mamy telefony.