UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pewnie w latach 60 gdy niczego po wojnie nie było takie formy kogoś cieszyły i w imię słusznie minionych czasów partyjnego betonu pzpr wszyscy się tym egzaltowali ale od lat na siłę chyba w mediach narzucają niektórzy swój punkt widzenia na ten zbędny dla nowego pokolenia złom miejski. nikogo to nie interesuje. mamy telefony.


Anuluj