Wybrany wątek opinii

Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.
Adam J. (2025.03.21)
@Adam J. - A ty i tobie podobni pilnujcie swojej pracy, jeśli w ogóle pracujecie.
(2025.03.21)
Powrót do komentarzy