Wybrany wątek opinii
Dosyć tych rocznic i darmowej wyżerki. Władze niech wreszcie wezmą się za uczciwą pracę, za którą biorą wynagrodzenie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Adam J. - A ty i tobie podobni pilnujcie swojej pracy, jeśli w ogóle pracujecie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1