A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miasto powariowało !!! wszędzie bloki a gdzie nowe kanalizacje!!!! odpływy itd co to za betonoza
Super miejsce, przy samym kościele będzie wesoło.
@mkt - ten kościół nie ma dzwonów
Biorąc pod uwagę jak to się zagęszcza, sprzedawane są działki z tym samym przeznaczeniem. Wszystko to jest super pomysł, ale kto nad tym panuje w szerszym kontekście, zajmuje się szerszym planowanie i zagospodarowaniem przestrzennym? W krótkim czasie powstało osiedle bloków na wynajem PFR, budynek na Częstochowskiej, na Fromborskiej powstał kolejny budynek przy Aldi, buduje się Osiedle na Fromborskiej jedno na wysokości Ogólnej, kolejne ma powstać na miejscu starego Postępu, miasto sprzedało działkę koło osiedla Korona, teraz ta opisywana w artykule. Wszystko świetnie, ale już dziś współczuje ludziom, którzy będą musieli stamtąd wyjechać. Nie rozumiem czemu blokowana była i jest droga między Częstochowską a Legionów? Mieszkańcy obawiali się, że będzie głośno? Myślę, że to obecnie Wasz najmniejszy problem.
Niemcy rezygnują z wiatraków, otwierają elektrownie i kopalnie a pseudo ekologiczne wiatraczki wpychają głupkom m. in. w Polsce. A u nas chcą zamykać kopalnie i elektrownie bo rzekomo są nieekologiczne ale niemieckie... no przecież same czyste powietrze leci z kominów. Chodzi o to aby kupować drogi prąd od Niemców. Piękne walory przyrodnicze w tych powiatach lasy jeziora oszpecone przez wiatraki. Masakra. Polak wszystko zrobi i zniszczy za pieniądze.
Budują buduja tylko mieszkania bez żadnej infrastruktury żeby najwiecej mieszkan wybudować Polecam pojechać do Gdańska na Letnicę i zobaczyć jak się buduje prawdziwe osiedla albo na garnizon do Wrzeszcza
Budują w mieście bo tanio na obrzeżach trzeba pierw teren uzbroić a to są bardzo duże koszty a denweloper chce zarobić mały wkład a duży zysk
@mkt - Też tak myślę
Pis nigdy imigrantom nie dawał zielonego światła, przeciwnie do rządzących. Trolu
Osiedle ? Miejsce ok ale na 3 bloki.