UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budują w mieście bo tanio na obrzeżach trzeba pierw teren uzbroić a to są bardzo duże koszty a denweloper chce zarobić mały wkład a duży zysk
Budują w mieście bo tanio na obrzeżach trzeba pierw teren uzbroić a to są bardzo duże koszty a denweloper chce zarobić mały wkład a duży zysk