UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budują w mieście bo tanio na obrzeżach trzeba pierw teren uzbroić a to są bardzo duże koszty a denweloper chce zarobić mały wkład a duży zysk


Anuluj