Wybrany wątek opinii
... a wyjazd z Legionów w Piłsudskiego jak był na początku tak będzie na zawsze i na wieki wieków. Tam w okolicy tego skrzyżowania wszystkie normy spalinowe na pewno są i będą w normie.
Do moderacji
Odpowiedz
22
1
@SMOG.. - Tam powinna nastąpić solidna przebudowa tego skrzyżowania i w ogóle całej jezdni. Zapomniałem że najpierw budują osiedla a potem z budżetu miasta ulice asfaltują czy dopiero doprowadzają do nich dojazd.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Tak to u nas właśnie jest. Powinna być pierw zrobiona infrastruktura a potem osiedle. Nowe bloki na fromborskiej, częstochowskiej a teraz jeszcze te. Totalnie zakorkują królewiecka i Kościuszki. Wyjazd z legionow w Piłsudskiego bedzie mega męczący. Dowalcie jeszcze te wschodnia to będzie gorzej niż na Bema.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Biorąc pod uwagę jak to się zagęszcza, sprzedawane są działki z tym samym przeznaczeniem. Wszystko to jest super pomysł, ale kto nad tym panuje w szerszym kontekście, zajmuje się szerszym planowanie i zagospodarowaniem przestrzennym? W krótkim czasie powstało osiedle bloków na wynajem PFR, budynek na Częstochowskiej, na Fromborskiej powstał kolejny budynek przy Aldi, buduje się Osiedle na Fromborskiej jedno na wysokości Ogólnej, kolejne ma powstać na miejscu starego Postępu, miasto sprzedało działkę koło osiedla Korona, teraz ta opisywana w artykule. Wszystko świetnie, ale już dziś współczuje ludziom, którzy będą musieli stamtąd wyjechać. Nie rozumiem czemu blokowana była i jest droga między Częstochowską a Legionów? Mieszkańcy obawiali się, że będzie głośno? Myślę, że to obecnie Wasz najmniejszy problem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0