Wybrany wątek opinii
Tak blisko kościoła to nie chciałabym mieszkać, nie da się wytrzymać jak dzwony dzwonią, tak jak na Starym Mieście...
Do moderacji
Odpowiedz
39
42
@mkt - A gdzie masz tam dzwony???? Może najpierw się zorientuj a potem pisz komentarze, myślenie nie boli
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@mkt - W kościele św. Brata Alberta nie ma dzwonów
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@mkt - W tym kościele nie ma dzwonów…
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@mkt - Bliżej borysa jest ciszej
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@mkt - ten kościół nie ma dzwonów
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@mkt - Też tak myślę
Do moderacji
Odpowiedz
0
0