UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niemcy rezygnują z wiatraków, otwierają elektrownie i kopalnie a pseudo ekologiczne wiatraczki wpychają głupkom m. in. w Polsce. A u nas chcą zamykać kopalnie i elektrownie bo rzekomo są nieekologiczne ale niemieckie... no przecież same czyste powietrze leci z kominów. Chodzi o to aby kupować drogi prąd od Niemców. Piękne walory przyrodnicze w tych powiatach lasy jeziora oszpecone przez wiatraki. Masakra. Polak wszystko zrobi i zniszczy za pieniądze.
Polexit2.0