UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niemcy rezygnują z wiatraków, otwierają elektrownie i kopalnie a pseudo ekologiczne wiatraczki wpychają głupkom m. in. w Polsce. A u nas chcą zamykać kopalnie i elektrownie bo rzekomo są nieekologiczne ale niemieckie... no przecież same czyste powietrze leci z kominów. Chodzi o to aby kupować drogi prąd od Niemców. Piękne walory przyrodnicze w tych powiatach lasy jeziora oszpecone przez wiatraki. Masakra. Polak wszystko zrobi i zniszczy za pieniądze.

Polexit2.0