UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biorąc pod uwagę jak to się zagęszcza, sprzedawane są działki z tym samym przeznaczeniem. Wszystko to jest super pomysł, ale kto nad tym panuje w szerszym kontekście, zajmuje się szerszym planowanie i zagospodarowaniem przestrzennym? W krótkim czasie powstało osiedle bloków na wynajem PFR, budynek na Częstochowskiej, na Fromborskiej powstał kolejny budynek przy Aldi, buduje się Osiedle na Fromborskiej jedno na wysokości Ogólnej, kolejne ma powstać na miejscu starego Postępu, miasto sprzedało działkę koło osiedla Korona, teraz ta opisywana w artykule. Wszystko świetnie, ale już dziś współczuje ludziom, którzy będą musieli stamtąd wyjechać. Nie rozumiem czemu blokowana była i jest droga między Częstochowską a Legionów? Mieszkańcy obawiali się, że będzie głośno? Myślę, że to obecnie Wasz najmniejszy problem.
Nick the Brick