UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budują buduja tylko mieszkania bez żadnej infrastruktury żeby najwiecej mieszkan wybudować Polecam pojechać do Gdańska na Letnicę i zobaczyć jak się buduje prawdziwe osiedla albo na garnizon do Wrzeszcza
Budują buduja tylko mieszkania bez żadnej infrastruktury żeby najwiecej mieszkan wybudować Polecam pojechać do Gdańska na Letnicę i zobaczyć jak się buduje prawdziwe osiedla albo na garnizon do Wrzeszcza