UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budują buduja tylko mieszkania bez żadnej infrastruktury żeby najwiecej mieszkan wybudować Polecam pojechać do Gdańska na Letnicę i zobaczyć jak się buduje prawdziwe osiedla albo na garnizon do Wrzeszcza


Anuluj