UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoła z wielkim potencjałem. W środku piękna - dzięki nauczycielom i rodzicom. Tyle lat bez modernizacji elewacji - miasto powinno się wstydzić!
Rodzic ucznia
Szkoła z wielkim potencjałem. W środku piękna - dzięki nauczycielom i rodzicom. Tyle lat bez modernizacji elewacji - miasto powinno się wstydzić!
Rodzic ucznia