UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoła z wielkim potencjałem. W środku piękna - dzięki nauczycielom i rodzicom. Tyle lat bez modernizacji elewacji - miasto powinno się wstydzić!

Rodzic ucznia

Anuluj