UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Słupsku mieszkają ludzie tolerancyjni i otwarci. Biedroń został wybrany prezydentem miasta. A w Elblągu... Ludzie wciąż wierzą w partię która sieje nienawiść. To jak tu ma być lepiej???

Tow. Krasula

Anuluj