UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykre i straszne podejście pana prezydenta. Jak długo mamy czekać? Aż dzieciom na głowę posypie się elewacja? Wtedy odpowiedzialnością obarczymy opieszałość i lekkomyślność urzędniczą. Szkoła rozwojowa, w środku wyremontowana przez rodziców i nauczycieli, ale przecież SP11 zawsze musi być faworyzowana. Tak na prawdę pan prezydent nie remontując szkoły, marnuje pieniądze mieszkańców. Ta szkoła potrzebuje modernizacji już teraz!!!!

Razem z SP9

Anuluj